Motoryzacja Tychy Motoryzacja Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 24 stycznia 2019

Komisja PZPN uwzględniła odwołanie GKS Tychy i anulowała karę

W środę, 23 stycznia w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN. Na spotkaniu Komisja rozpatrzyła odwołania Klubów Warta Poznań, ŁKS Łódź oraz GKS Tychy od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN.

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN w całości uwzględniła odwołanie tyskiego klubu i anulowała pierwotnie nałożoną karę finansową w wysokości 20 000 zł. Na stronie związku pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła:

1. Uwzględnić odwołanie Klubu Warta Poznań i anulować nałożoną na Klub sankcję regulaminową odjęcia jednego punktu w sezonie rozgrywkowym 2018/2019.

2. Uwzględnić odwołanie Klubu GKS Tychy i anulować nałożoną na Klub sankcję regulaminową w postaci kary finansowej w wysokości 20 000 zł.

3. Nie uwzględnić odwołania Klubu ŁKS Łódź i utrzymać w mocy decyzję Komisji I instancji, nakładającą na Klub sankcję regulaminową w postaci kary finansowej w wysokości 50 000 zł za brak sektora kibiców gości zgodnie z kryterium I.17 Podręcznika Licencyjnego.

Powyższe decyzje są ostateczne.

BM / tychy.info, źródło: PZPN

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA