Motoryzacja Tychy Motoryzacja Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 31 stycznia 2019

Keon Daniel przedłużył kontrakt z GKS Tychy

Tuż przed wyjazdem na sparingowe spotkanie z Puszczą Niepołomice nowy kontrakt z tyskim klubem podpisał doświadczony pomocnik, Keon Daniel. Pochodzący z Trynidadu i Tobago zawodnik parafował umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Obchodzący kilkanaście dni temu 32. urodziny piłkarz trafił do GKS nieco ponad rok temu, w przerwie zimowej sezonu 2017/2018. Znany doskonale trenerowi Ryszardowi Tarasiewiczowi gracz stał się podstawowym graczem trójkolorowej drużyny, bowiem w ciągu minionego roku opuścił tylko trzy ligowe spotkania.

- Cieszymy się, że udało nam się przekonać „Kikiego” do przedłużenia kontraktu, bo jeszcze kilka tygodni temu niewiele na to wskazywało. Jestem przekonany, że teraz Keon będzie mógł się już skupić tylko i wyłącznie na piłce i utrzymaniu wysokiej formy z ostatnich miesięcy. Jest to nasz czołowy zawodnik, który wnosi do zespołu dużo spokoju i jakości - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Dotychczas w zespole GKS rozegrał łącznie 33 mecze w Fortuna 1 Lidze, w których strzelił jednego, pamiętnego z derbów z GKS Katowice, gola.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA